Pravidla

Obecná pravidla

Princip hry spočívá v plnění parkourových výzev, které se plní po celé Praze, na venkovních spotech.
Každý 'Challenge' má až několik desítek výzev, které účastníci plní. Za plnění výzev dostávají účastníci body, přičemž účastník s nejvyšším počtem bodů po skončení 'Challenge' získá umístění na první pozici. Pokud budou mít účastníci stejný počet bodů, první pozici získá účastník, který splnil výzvy v kratším čase.

Celkový počet bodů za základní výzvy je 1 125 bodů.
Odměnu získává účastník, který dosáhl ke skončení daného měsíce nejvyššího počtu bodů, přičemž odměnu lze získat za dosažení minimálně 20% z celkového počtu bodů, což je 225 bodů.

Odměna za umístění se na první pozici bude specifikována na straně 'Odměny'.

Challenge

Časový úsek pro plnění aktuálních výzev v 'Challengi' je přibližně jeden měsíc.
Pro možnost účasti se musíte nejdříve registrovat nebo přihlásit.
Vaše umístění je k dispozici k zobrazení na hlavní straně, v účtu nebo na straně žebříčku účastníků. Pro zařazení mezi účastníky stačí odeslat libovolnou výzvu pomocí formuláře pro odeslání výzvy. Po odeslání jste automaticky zařazeni mezi účastníky.

Výzvy

Výzvy jsou rozděleny do 4 kategorií a ohodnoceny body. Kategorie lehké (10 bodů / výzva), středně těžké (25 bodů / výzva), těžké (50 bodů / výzva), ultimate (175 bodů / výzva), kvíz (5 bodů / výzva). Čím těžší je výzva, tím více bodů lze za splnění výzvy získat.
Každá výzva obsahuje gif obrázek, jakožto i lokalitu, kde se výzva nachází. Aktuální výzvy jsou k zobrazení v seznamu výzev nebo na mapě výzev.
Splnění výzvy musí být provedeno ve vymezeném termínu. Nepočítají se splněné výzvy, které účastník provedl před začátkem či po skončení vymezeného termínu (možné výjimky pár dnů při splnění před začátkem).
Každý účastník může plnit libovolnou výzvu na libovolný počet pokusů. Pro zaslání splněné výzvy je nutné použít formulář pro odeslání výzvy. Výzvy lze zasílat nahráním klipu či odkazem na video, ve kterém se splněná výzva nachází. O výsledku splnění výzvy budete vždy informováni na této webové stránce obvykle do 1-2 dnů. Pokud nejste s výsledkem rozhodnutí spokojeni, či požadujete vysvětlení, využijte kontaktní formulář.
Pokud provedení výzvy není stoprocentní, můžete za výzvu dostat méně bodů než je stanoveno pro danou výzvu (-20% z celkového počtu bodů výzvy).
Za nepovedenou výzvu se body nestrhávají. Výzvy nelze plnit vícekrát. Pokud výzvu odešlete a nesplníte, již nemůžete poslat opravný pokus.

Odkazy

Registrujte se nebo se přihlaste.
Informace o aktuálních výzvách najdete na hlavní straně.
Aktuální výzvy jsou k zobrazení v seznamu výzev nebo na mapě výzev.
Informace o Vaší aktuální i starší aktivitě najdete po přihlášení ve svém účtu.
Aktuální žebříček najdete na hlavní straně či ve svém účtu.
Celkový žebříček s body ze všech her najdete na straně žebříčků.
Odeslání výzvy se provádí pomocí formuláře odeslání výzvy.
Odměna za umístění se na první pozici bude specifikována na straně 'Ceny'.
Více informací na facebooku.

Otázky, dotazy, problémy

V případě jakéhokoliv dotazu ohledně her, výzev, funkčnosti webové stránky či jiného využijte kontaktní formulář.